VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI

    23 Kasım 2018

İşareti : 05/5000-2968
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,


Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından 7 – 9 Aralık 2018 tarihleri arasında Congresium Ankara, Ankara Ticaret Odasın(ATO) ‘ da düzenlenecektir.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarının katılımcı profilinin Kamu Kurumları, Savunma Sanayi Sektörü temsilcileri, Kalkınma Ajansları, Belediyeler, Sanayi ve Ticaret Odaları ve Uluslararası Kuruluşlar olması beklenmektedir. Aynı zamanda fuar enerji, sağlık, eğitim, ulaşım, bilişim, tarım ve iletişim sektörleri ile, AR-GE merkezleri, Üniversiteler, Enstitüler ve genç girişimcilere de hitap etmektedir.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye; etkinlik resmi sitesinden (http://www.verimlilikfuari.com/) ulaşılabilmektedir.

Bu kapsamda; söz konusu fuarda stant ile yer almak isteyen Ankara Sanayi Odası üyeleri için Odamıza özel fiyatlandırma yapılmış olup önerilen metrekare fiyatı 450 TL + KDV’dir. Bu fiyata stant paneller, stant aydınlatma, zemin parke, her stant üst bölümüne 2 adet çift taraflı logo, info dest önü logo, 1 adet masa, 3 adet deri sandalye, kuru dal çiçek, 1 adet banko, 1 adet uzatma kablosu, 1 adet çöp kovası dahildir.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’a katılım sağlamak isteyen üyelerimizin 30 Kasım 2018 tarihine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne ( eposta: merve.demir@aso.org.tr) e-posta ile ulaşmaları gerekmektedir.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası