TÜYAP EGE YAPI 2019 FUARI

    18 Mayıs 2019

İşareti : 05/5000-1434
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası destekleri ile yapı ve gayrimenkul sektörünün Ege Bölgesi’ndeki büyük buluşması EGE YAPI 2019 2. Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ve EGE Gayrimenkul 2019 Konut, İşyeri, Arsa, Yatırımı ve Finansmanı Fuarı eş zamanlı olarak 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir/ İzmir’de sektörü bir araya getirmektedir.

Ege Bölgesi’nde “Kentsel Dönüşüm ve Modern Toplu Konut” alanlarında ses getirecek yapı ve gayrimenkul sektörleri, ülkemizin konut hedeflerine ulaşmasında ihtiyaç duyulan destek açısından büyük önem taşımaktadır.

Yapı malzemelerinin, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin önde gelen 67 Firma ve Firma Temsilcisinin katılımı ile C salonunda, 6 bin metrekare kapalı alanda hazırlanan Ege Yapı 2018 Fuarı’nda tüm unsurları ile geniş bir yelpazede sergilenmektedir.

Yapı, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin hızlı gelişmesine paralel olarak hazırlanan, en önemli firmaları, Ege Bölgesi’nin büyük buluşma merkezi EGE Yapı 2019 Fuarı’nda ikinci kez, EGE Gayrimenkul 2019 Fuarı ilk kez bir araya gelecektir. İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasal ve Teknolojileri, Doğal Taş & Mermer, Dış Cephe Bağlantı Elemanları, Kompozit Malzemeler, Yenilenebilir Enerji ve Elektrik Üretimi, Su Arıtma Sistemleri alanlarında yeni teknolojileri takip etme fırsatı oluşturmaktadır.

Ege Bölgesi ve Türkiye ekonomisine can getirecek TÜYAP fuarına ilişkini katılım sağlamak ve ya bilgi almak isteyen üyelerimizin simgesoygur@tuyap.com.tr ‘den ve ya 0232 464 92 01 numaralı telefondan iletişime geçebilecekleri hususunu bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası