TÜRKİYE-KIRGIZİSTAN İŞ FORUMU, 6 AĞUSTOS 2021, BİŞKEK

2021-07-26

İşareti : 05/5000-3146

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan yazıda, Türkiye-Kırgızistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) Eş Başkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat OKTAY'ın KEK 10. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Kırgızistan ziyareti kapsamında 6 Ağustos 2021 tarihinde Bişkek'te Türkiye-Kırgızistan İş Forumu'nun düzenlenmesinin planlandığı bildirilmektedir.

DEİK ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde, Sn. Cumhurbaşkanı Yardımcımız ve Kırgızistan Cumhuriyeti Bakanlar Kurulu Başkanı Sn. Ulukbek MARIPOV'un teşrifleri ile gerçekleştirilmesi öngörülen İş Forumuna katılmayı arzu eden üyelerimizin 3 Ağustos 2021 tarihinde saat 12:00'a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1290/17215 bağlantısından kayıt oluşturması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

 

Detaylı Bilgi:

Elnur Osmanov

DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü

Tel.: 0212 339 50 67

E-posta: eosmanov@deik.org.tr

 

Başvuru ve Katılım Koşulları:

  • Başvuru formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önem arz etmektedir.
  • Uçak biletleri, Bişkek'te şehir içi ulaşım ve konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecektir.
  • Toplantının gerçekleştirileceği yer ve program önümüzdeki günlerde tekrar duyurulacak ve kayıt yaptıran firma temsilcilerine ayrıca bildirilecektir. 
  • Kırgızistan Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Ülkeye seyahatlerde varıştan en fazla 72 saat önce düzenlenmiş negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. Kare kodlu test raporunun İngilizce veya Rusça düzenlenmiş olması gerekmektedir.