TOBB İl KGK-TOBB İl GGK Seçimleri

    28 Aralık 2018

Sayı : 03/50-3338
Konu : TOBB İl KGK-TOBB İl GGK Seçimleri

Sayın Üyemiz,

İlgi: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 25.12.2018 tarih 19374-544 sayılı yazısı

Türkiye’de girişimcilik kültürünün yerleştirilmesi, girişimciliğin özendirilmesi amacıyla kurulmuş olan, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Seçmen listesine girmek isteyen İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler Kurul üyesi adaylarının http://www.tobbgirisimcilik.org.tr adresinde bulunan formu eksiksiz ve hatasız olarak doldurması ve firmasının üye olduğu Oda/Borsaya teslim etmesi gerekmektedir. Kurul üyeliği Oda ve Borsaların Yönetim Kurulları tarafından Meclis Üye sayısı kadar belirlenir.

Seçmen listeleri, seçim tarihi, yeri ve saati 11 Şubat 2019 Pazartesi tarihinden itibaren tüm Oda ve Borsaların hizmet binalarında bulunan ilan yerlerine asılmak ve Oda/Borsaların internet sitelerinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

Bu adaylar içinden Odamızı temsil edecek İl İcra Komitesi Üyeleri belirlenecektir. İl İcra Komitesi üyeliği adaylık başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi tarihinden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar seçimin gerçekleştirileceği Oda/Borsa’ya yapılacaktır.

Başvurusunu tamamlamış icra komitesi adaylarının yer aldığı liste 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Oda ve Borsaların hizmet binalarında bulunan ilan yerlerine asılmak ve internet sitelerinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

İl İcra Komitelerinin oluşturulmasının ardından, daha sonra belirlenecek bir tarihte de İl İcra Komiteleri Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimi gerçekleştirilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

İlgili: Meltem Coşkun Çetin – 417 12 00/1325

meltem.coskun@aso.org.tr