MAKTEK İZMİR 2019

    18 Mayıs 2019

İşareti : 05/5000-1432
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından, Takım Tezgâhları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD), Makine İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası destekleri ile makine sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması MAKTEK İzmir 2019 Takım Tezgâhları, Metal Sac İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar, Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı, 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir/İZMİR’de ikinci kez sektörü bir araya getirecektir.

“Makine Üreten Makinaların” Ege Bölgesi’nde ses getirecek buluşması MAKTEK İzmir 2019 Fuarı, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında ihtiyaç duyulan destek açısından büyük önem taşımaktadır.

Metal İşletme Endüstrisi, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin önde gelen 390 Firma ve Firma Temsilcisinin oluşturduğu 500’e yakın markanın katlımı ile 2 salon, 43.000 metrekare kapalı alanda hazırlanan Maktek İzmir 2017 Fuarı’nda tüm unsurları ile geniş bir yelpazede sergilenmektedir.

Makine sanayisi ile imalat sanayinin temel üretim aracı olan takım tezgahları ve sac işletme makinelerinin en önemli firmaları, Ege Bölgesi’nin büyük buluşma merkezi MAKTEK İzmir Fuarı’nda 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında ikinci kez bir araya gelecektir. CNC ve Universal Talaşlı İmalat Makineleri, Kesici ve Tutucu Takımlar, CAD/CAM, PLM yazılımları, Ölçü Aletleri, Kalite Kontrol Cihaz ve Ekipmanlar, Kaynak Kesmen Ekipmanları, Kaynak Makineleri ve Yedek Parça, Isıl İşlem Donanımları, Taşıma Sistemleri, Yağlama ve Soğutma Sistemleri alanlarında yeni teknolojileri takip etme fırsatı yakalamaktadır.

Fuara ilişkini katılım sağlamak veya bilgi almak isteyen üyelerimizin simgesoygur@tuyap.com.tr ‘den ve ya 0232 464 92 01 numaralı telefon ile iletişime geçebilecekleri hususunu bilgilerinize sunarız.Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası