INVEST GAGAUZİA” ULUSLARARASI YATIRIM FORUMU

    5 Kasım 2019

İşareti : 05/5000-3183
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayıın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişikiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Moldova Cumhuriyeti Gagavuz Yeri Özerk Bölgesi Başkanı Sayın İrina Vlah himayesinde her yıl gerçekleştirilen “Invest Gagauzia” Uluslararası Yatırım Forumunun beşincisinin 8 – 9 Kasım 2019 tarihlerinde Komrat’ta düzenlenmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

Gagavuz Yeri özelinde ve Moldova genelinde yenilikçi projelerin uygulanmasına ve desteklenmesine önemli ölçüde katkı sağlayan, her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden özel sektör temsilcilerini ağırlayan söz konusu etkinliğe Türkiye-Moldova İş Konseyi olarak katılım sağlanması planlanmaktadır.

Bu bağlamda, ekte sunulan taslak program çerçevesinde organize edilmesi düşünülen “Invest Gagauzia-2019” Uluslararası Yatırım Forumu’na katılmak üzere DEİK heyetinde yer almayı arzu eden üyelerimizin 5 Kasım 2019, Salı günü saat 18.00’e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1081/13821 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları, ayrıca katılım bedelini kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Katılımcıların belirtilen adres üzerinden kayıt işlemlerini tamamlamalarını takiben DEİK Avrasya Bölge Direktörlüğü tarafından Forum’a kayıtları gerçekleştirilecek olup, DEİK kayıt sistemine girilen bilgilerin doğruluğundan emin olunması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Moldova’ya pasaport veya nüfus cüzdanlarıyla giriş yapan T.C. vatandaşları, 90 gün süreyle vizeden muaftır.

Katılım bedeli, DEİK Üyesi firma temsilcileri için kişi başı 2000 TL, DEİK Üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 2500 TL’dir ve bedele Kişinev’de 2 gece konaklama, Moldova içi transferler (taslak programda belirtilen uçuş seferlerini kullanacak katılımcılar için havalimanı-otel-havalimanı transferi organize edilecektir), yemek vb. organizasyonel giderler dahildir.

Katılımcıların uçak biletlerini münferiden temin etmeleri beklenmektedir.

Ek :
1- 2019-1725-ek-forum-program-f42 (7 sayfa)
2- 2019-1725-ek-heyet-program-54d (1 sayfa)