ICDDA 2020 ETKİNLİĞİ

    3 Ocak 2020

İşareti : 05/5000-3
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,


Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan alınan yazıda, Başkanlıklarının desteği ile Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) tarafından her iki yılda bir düzenlenen Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) etkinliğinin beşincisinin, 13-15 Ekim 2020 tarihleri arasında Ankara’da, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezinde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Etkinliğin 1. Gününde Sivil Havacılık, Deniz-Hava-Kara Sistemleri, Anayurt Güvenliği Teknolojileri ve Tedarik Zincirinin Geliştirilmesi gibi konularda, yerli ve yabancı yetkin moderatörler eşliğinde; birçok ülkeden Askeri ve Ticari Ataşeler, ilgili Bürokratlar, Kuvvet Komutanlıkları, ilgili Bakanlıkların Temsilcileri, yerli ve yabancı ana sanayii firmaları ve sanayicilerin de aralarında bulunduğu 2000’in üzerinde yetkilinin katılımı ile sektörle ilgili yeniliklerin konuşulduğu, sektörün karşılaştığı problemlerin ve olası çözümlerin tartışıldığı konferansların yanı sıra 3 gün boyunca standlı katılımcılar ve davetli/VIP ziyaretçiler için ikili iş görüşmeleri (B2B) organize edilmektedir.

ICDDA 2020 etkinliğine ilişkin detaylı bilgi için Ece UMAY (0 312 385 50 90*1333, 0 532 410 64 00) ile iletişime geçilebilmekte olup etkinlik kapsamında düzenlenecek ikili iş görüşmelerinin (B2B) daha verimli geçebilmesi amacıyla katılacak kişilerin bilgileri talep edilmektedir.

Bu kapsamda, ICDDA 2020 etkinliğine katılım sağlamak isteyen üyelerimizin isim, unvan, e-posta adreslerinin Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (E-posta: dim@aso.org.tr) bildirilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası