ICC ORTA ASYA INISIYATIFI WEBINARI DAVETI

2021-10-13

İşareti : 05/5000-4315

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Milletlerarası Ticaret Odası Türkiye Milli Komitesi'nden (ICC) alınan yazıda, ICC'nin Orta Asya'daki varlığını artırmak amacıyla yeni bir girişim başlattığı bildirilerek Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Tacikistan'daki ticaretin teşvik edilmesi ve kolaylaştırılmasına yönelik görüş alışverişinde bulunulması amacıyla 18 Ekim 2021 tarihinde saat 14.30'da (Türkiye saati) bir webinar gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ve ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ve ICC Genel Sekreteri Sn. John Denton'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan webinara; Ticaret ve Sanayi Odalarının, KOBİ'lerin, iş dünyası kuruluşlarının, kamu temsilcilerinin, E-ticaret platformlarının, danışmanların ve akademisyenlerin katılımları öngörülmektedir.

Etkinlik kapsamında Türkçe, İngilizce, Rusça tercüme hizmeti sağlanacak olup kayıt ve programa https://2go.iccwbo.org/introduction-to-the-icc-central-asia-initiative.html adresinden ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

ONLINE HİZMETLER