DOĞRUSUNU YAPAN KOBİ'LER WEBİNAR SERİSİ

2023-11-14

İşareti : 00000012/5000-3473

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden (TOBB) alınan bir yazıda, TOBB organizasyonunda KOBİ'lere yönelik olarak her hafta Salı günleri internet üzerinden "TOBB Sürdürülebilir KOBİ Programı: Doğrusunu Yapan KOBİ'ler Webinar Serisi"nin 05 Aralık 2023 tarihinde başlayacağı belirtilmiş olup, bahse konu webinara ilişkin program ekte yer almaktadır.

TOBB ile FCO Akademi iş birliğinde gerçekleştirilecek olan "Doğrusunu Yapan KOBİ'ler Webinar Serisi"nde her hafta farklı bir konu başlığında birbirinden değerli eğitmenler eşliğinde İletişim, Finans, İK Yönetimi, Pazarlama-Satış ve Organizasyon konularına yer verilecek olup, program sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Katılım için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresinden TOBB Akademi'ye üye olmanız ve katılmak istediğiniz programa akademi.tobb.org.tr adresinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt sonrası e-posta adresinize gönderilen bağlantı üzerinden zoom kaydınızı tamamlayıp, e-posta adresinize gönderilen katılım bağlantısı ile programa katılım sağlayabilirsiniz.

Bilginize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası


Ek Listesi:
Program.pdf
ONLINE HİZMETLER