DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

2021-09-14

İşareti : 04/5000-3900

İrtibat : ihracatdestek@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu koordinasyonunda, Odamız  ev sahipliğinde ekte yer alan program çerçevesinde, 7 Ekim 2021 tarihinde 13.30-17.15 saatleri arasında "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" gerçekleştirilecektir.

Online olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin 27 Eylül 2021 tarihi mesai bitimine kadar https://www.aso.org.tr/form/dis-ticaret-bilgilendirme-semineri-158 adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara "Katılım Belgesi" verilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

 

Not: Kayıt yaptıran üyelerimizin mail adreslerine katılım linki gönderileceğinden, üyelerimizin mail adreslerini doğru girmeleri önem arz etmektedir.


Ek Listesi:
Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Programı.doc