COVID-19 PANDEMİSİ İLE MÜCADELEYE DESTEK

2020-10-16

İşareti : 05/5000-4401

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

COVID-19 pandemisi bildiğiniz üzere tüm dünyayı olduğu gibi  ülkemizi de ciddi bir biçimde etkilemektedir. Bu süreçte başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere devletimizin tüm birimleri büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Türkiye'nin en önemli gücü üretim gücüdür. Bu gücümüzü koruyabilmemiz, çalışanlarımızın sağlığını koruyabilmekten geçmektedir. Pandeminin ülkemiz ve milletimiz ve işletmelerimize en az zarar verecek şekilde atlatılması için hepimize büyük görevler düşmektedir.

Bu görevlerin başında da devletimizin ilgili birimlerinin çalışmalarını kolaylaştıracak katkılarda bulunmamız gelmektedir.   Filyasyon ekipleri salgının yayılımını kontrol altına alabilmek adına önemli bir görev yapmaktadır.  Ankara Valiliği son günlerde Ankara'da tekrar vaka sayılarının artış eğilimine girdiğini bildirerek  filyasyon ekiplerine destek olunmasını talep etmektedir.

Özellikle işyerlerimizde filyasyon ekiplerinin çalışmalarına destek olmalı ve böylece tüm çalışanlarımızla birlikte toplum sağlığını da korumalıyız.

Tüm üyelerimizin pandemiyle mücadelenin gerektirdiği hassasiyetle  üretimlerini sürdüreceğine inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası