ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İLE ANKARA SANAYİ ODASI İŞBİRLİĞİNDE ÇEVRE MEVZUATI KAPSAMINDA FARKINDALIĞIN ARTIRILMASI TOPLANTISI

    18 Aralık 2018

İşareti : 05/5000-3226
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Firmalarımızın çevre yönetimi ile ilgili teorik ve pratik bilgiye sahip olmalarını sağlamak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Odamız işbirliğinde 28 Aralık 2018 tarihinde Odamız Zafer Çağlayan Meclis Salonunda 09:00-18:00 saatleri arasında “Çevre Mevzuatı Kapsamında Farkındalığın Artırılması Toplantısı”nın düzenlenmesi planlanmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa VARANK’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek toplantıda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2872 sayılı Çevre Kanunu ve bu Kanuna dayanılarak yayımlanan mevzuat ve uygulamaları konusunda bilgilendirmede bulunulması hedeflenmektedir. Toplantının son kısmının ise, genel değerlendirme ile katılımcıların Bakanlık temsilcilerine olabilecek sorularının cevaplandırılmasına ayrılması öngörülmektedir.

Toplantı gündemi ekte sunulmakta olup katılım durumunuzun 21 Aralık 2018 tarihine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (E-posta: nilay.sahin@aso.org.tr / ceyda.polat@aso.org.tr) bildirilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :Ankara Sanayi Odası Çevre Toplantısı Programı (1 sayfa)