BULGAR-TÜRK İŞ FORUMU

2023-03-16

İşareti : 05/5000-965

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, Bulgar-Türk İş Forumu'nun 23 Mart 2023 tarihinde Bulgaristan'ın Burgaz şehrinde Uluslararası Kongre Merkezi'nde düzenleneceği ve söz konusu foruma; bilgi ve iletişim teknolojileri, bulut ve mobil teknolojiler, oyun teknolojileri, fintech, siber güvenlik, dijital sağlık ve teknolojileri, tarım teknolojileri ve dijital tarım, yenilenebilir enerji, risk sermayesi, otomotiv yedek parçaları, inşaat ve yapı malzemeleri, teknik müşavirlik ve tüm sektörlerden yenilikçi ve start-up firmalarının davetli olduğu ifade edilmektedir.

Taslak programı ekte sunulan Foruma Türkiye'den katılım sağlayan 40 şirkete stant açma imkanı sağlanmıştır. Söz konusu Foruma katılmak isteyen üyelerimizin https://forms.gle/QZEJJxpcYPCF1XKE8 sayfasındaki ön kayıt formunu 20 Mart 2023 tarihine kadar doldurmaları ve stant açmak isteyen üyelerimizin, bu hususu katılım bağlantısında belirtmeleri gerekmektedir.

Söz konusu Forum hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen üyelerimizin Sofya Ticaret Müşavirliğimiz (sofya@ticaret.gov.tr) ile iletişime geçebileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası


Ek Listesi:
Bulgar-Türk İş Forumu.pdf
ONLINE HİZMETLER