Başkent Ankara Meclisi Yönetimi, Başkan Ardıç'ı Ziyaret Etti

   2023-01-13

Başkent Ankara Meclisi Yönetimi, Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ardıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan başkanlığındaki heyete Onursal Başkanlar ile Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. 

Ziyarette, Ankara’nın tarihi, sorunları ve çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkent Ankara Meclisi üyelerine Ankara Sanayi Odası’nın çalışmalarından söz eden Başkan Ardıç, yeni projeler hakkında da bilgi verdi.
Ankara’daki sivil toplum örgütlerinin bu şehre sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Ardıç, ”Ankara’ya olan aidiyeti artırmamız lazım. Bir şehrin gelişebilmesi için zenginlemesi lazım. Bunun yolu da üretimden geçiyor. Sadece ekonomiyi değil, sosyal hayatı da geliştirmemiz lazım. Bu şehrin daha fazla üretebilmesi, zenginleşmesi için arka plan attığımız sosyal ve kültürel yaşama önem vermeliyiz. Bu anlamda Ankara’nın gelişimine katkı sağlayacak her türlü işbirliğine hazırız” dedi. 

Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ise “Ankara’da yaşayanlar Ankara’yı sahiplenemiyor ve aidiyet duyguları çok zayıf. Hiç kimse Başkentli olmanın gururunu ve şerefini yaşayamıyor. Biz bu eksiklikleri tamamlamak istiyoruz. Ankara’nın sorunlarına, eksik kalan konularına destek olmaya çalışıyoruz. Her şeyden önce Ankara’yı Ankara’da yaşayanlara tanıtmalıyız” ifadesini kullandı. 
 


ONLINE HİZMETLER