ASO YÖNETİCİ EŞLERİNDEN MESLEKİ EĞİTİME DESTEK

    4 Mart 2017

Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi eşleri ASO 1.OSB yerleşkesinde bulunan ASO Teknik Koleji’ni ziyaret ederek mesleki eğitimin önemine dikkat çektiler.
ASO Başkanı Nurettin Özdebir’in eşi Oya Özdebir, bazı yönetim kurulu üyeleri ve ASO Meclis üyelerinin eşlerinden oluşan heyet ASO Teknik Koleji derslik ve atölyelerinde incelemelerde bulunarak öğrencilerle biraraya geldi.
ASO 1.OSB Bölge Müdürü Ahmet Balcı ve okul müdürü Mustafa Daşçı tarafından karşılanan misafirlere, ASO Teknik Koleji’nin eğitim uygulamaları ve ASO’nun sahip olduğu eğitim tecrübesi aktarıldı.
ASO’da birlik ve beraberliğin daim kılınması ve aile dayanışmasının sağlanması için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Oya Özdebir, “Meclis üyesi eşleri olarak zaman zaman biraraya geliyor ve çeşitli konularda istişarelerde bulunuyoruz. Bu ziyaretimizle de ASO’nun en önemli projelerinden biri olan mesleki eğitim konusundaki çalışmaları inceleyerek bu konuya dikkat çekmek istedik” diye konuştu.
Ziyarette ASO Teknik Koleji öğrencileriyle sohbet eden ASO Meclis üyesi eşleri, gençlerle vakit geçirerek fikir alışverişinde bulundular.

IMG_3994 (Large) IMG_4027 (Large) IMG_4045 (Large)
IMG_4053 (Large) IMG_4089 (Large) IMG_4108 (Large)
IMG_4150 (Large)