ASO’da Seçim Heyecanı

   2022-10-26

Özdebir, 21 Numaralı Sandıkta Oyunu Kullandı

Ankara Sanayi Odası 17. Dönem seçimlerinin ilk aşaması olan meclis ve komite üyelerinin seçimi başladı. 40 meslek grubunda 98’ü meclis üyesi olmak üzere 236 meslek komitesi üyesinin belirleneceği seçimlerde ASO Başkanı Nurettin Özdebir, 21 numaralı Elektrik Sanayi Meslek Komitesi’nde sandığında oyunu kullandı.

Özdebir, oyunu kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Ankara Sanayi Odası’nda bugün 17. dönem meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçiminin gerçekleştiğini belirtti. Seçimlerin tatlı bir heyecan ve güzel bir yarış içinde devam ettiğini dile getiren Özdebir, “Demokratik bir yarış içerisinde herkes oyunu kullanıyor. Odamız, Ankara’mız ve ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.

ASO hizmet binasında gerçekleştirilen seçimler için 40 sandık kurulurken, yapılan seçimlerin sonuçları kesinleştikten sonra ikinci aşaması 03 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Seçimlerin ikinci aşamasında yönetim kurulu başkan ve üyelerinin yanı sıra, meclis başkanı, disiplin kurulu ile TOBB genel kurul delegeleri belirlenecek.

 


ONLINE HİZMETLER