ASO Başkanı Özdebir: 15 Temmuz’u Hiçbir Zaman Unutmayacağız

   2022-07-14

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 6. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Özdebir’in mesajı şöyle:
“15 Temmuz’da ülkemize karşı yapılan hainliği hiçbir zaman unutmayacağız. 15 Temmuz 2016 tarihinde İçeriden ve dışardan bazı hainlerin ülkemizin meşru hükümetini yıkmaya yönelik girişimini etkisiz hale getiren Türk halkının kahramanlığı unutulmayacak ve ilelebet hatırlanacaktır. Türk halkı, milletin iradesinden başka hiçbir iradeyi kabul etmediğini ve etmeyeceğini göstererek, bütün dünyaya örnek olmuştur. Türk Milleti demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçecek bu girişimi gerçekleştiren hainleri hiçbir zaman unutmayacak ve bu Millet hainlere daima dersini verecektir. 
  
Biz Ankara Sanayi Odası olarak 15 Temmuz’da milletimizin, demokrasimizin ve seçilmişlerimizin yanında olduk. Bu hainlerin devletin içinden temizlenmesinin yanı sıra, iş dünyasından da temizlenmesi için büyük çaba gösterdik. Bu çabalarımızı sürdürmeye de devam edeceğiz.   

15 Temmuz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Yaşadığımız coğrafyada devletimizin bekası ve milletimizin selameti için hep birlikte bir olacağız, diri olacağız, uyanık olacağız ve çok çalışacağız. Tüm vatandaşlarımızın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyoruz.”

 


ONLINE HİZMETLER