ASO Başkanı Ardıç, 2. OSB’deki Görevini Çağlayan’a Devretti

   2023-01-20

Ankara Sanayi Odası 2. Organize Sanayi Bölgesi, duygulu bir devir teslim törenine sahne oldu.

Aralık ayında gerçekleştirilen Ankara Sanayi Odası seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Seyit Ardıç, 12 yıldır başkanlığını sürdürdüğü ASO 2. OSB’deki yönetim kurulu başkanlığı görevini Başkan Yardımcısı Mete Çağlayan’a devretti.

Düzenlenen törende görevi devralan 2. OSB Başkanı Mete Çağlayan konuşmasında ASO Başkanı Seyit Ardıç’a çıktığı bu yeni yolda başarılar diledi.  
ASO Başkanı Ardıç’ın bölgeye yaptığı birçok hizmetlerden övgüyle bahseden Çağlayan, “Başkanımızın yaptığı işler hiç küçümsenemez. Gerçekten çok başarılı on iki yıl geçirdik. Bu bayrağı taşımak kolay değil ama inşallah yeni yönetimle yine hep beraber bu işin altından kalkacağız ve örnek bir organize olma noktasında da hızla devam edeceğiz” dedi. 

ASO Başkanı Seyit Ardıç ise 12 yıl yönetim kurulu başkanlığı yaptığını 2. OSB’de önemli projelere imza attıklarını belirtti. 
Zor bir zaman da göreve geldiklerini ve bütün mesailerini bölgenin gelişmesi için harcadıklarını ifade eden Ardıç, “Göreve geldiğimiz ilk gün karar verip, önceliklerimizi belirledik ve güzel bir Organize Sanayi Bölgesi yarattık” dedi.
Ankara’da 13 Organize Sanayi Bölgesi’nin bulunduğunu dile getiren Ardıç, “Ankara Sanayi Odası Başkanı olarak Ankara’daki bütün OSB’lerin başkanı olacağım. Hepsine aynı eşit mesafede yatırım odaklı, iş birliği içinde çalışmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Törende Seyit Ardıç döneminde 2. OSB’deki hayata geçirilen projeler hazırlanan video ile davetlilere gösterildi.

ASO Başkanı Ardıç, daha sonra bölgede yer alan sanayiciler ve çalışanların yoğun alkışları arasında 2. OSB’den ayrıldı.


ONLINE HİZMETLER