ANTALYA CITYEXPO-9. ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI

2021-05-05

İşareti : 05/5000-2054

İrtibat : dim@aso.org.tr

 

Sayın Üyemiz,

Aktüel Expo Fuarcılık Şirketi'nden alınan bir yazıda, Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği'nin destekleri ile 30 Eylül- 2 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya CITYEXPO -9. Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'nın Antalya Fuar Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Bahse konu fuara eş zamanlı olarak bu yıl teması "Çevre ve İnsan" olarak belirlenen Yerel Yönetimler Sempozyumu'nun da yapılacağı ve Türkiye Belediyeler Birliği'nin, sempozyuma ve fuara katılımı teşvik etmek için 1000 kişilik belediye idarecisini misafir ettiği belirtilmektedir.

Ayrıca fuarda, belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park- bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarının yer alacağı ve yurt dışından heyetlerin de katılacağı öngörülmektedir. Bu çerçevede, fuara ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı broşür ve yerleşim planı linklerini bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası 

 

Fuar yerleşim planı : https://drive.google.com/file/d/1DbbSI5XCFe6M8bM9NEXVpYvQiej1u_kF/view

Fuar tanıtım broşürü: https://drive.google.com/file/d/1EpjVK5l_DRphXWFtbbCXLMa9f5lZvc6G/view