AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ SHOT SHOW FUARI

    11 Ocak 2019

İşareti : 05/5000-103
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;

Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan yazıda Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’nin arasındaki ticaret hacmini arttırmaya ve iki ülkenin firmalarının ortak çalışmalar geliştirmelerine destek olmaya yönelik düzenlenen programlar çerçevesinde 22-25 Ocak 2019 tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleştirilecek olan Shot Show 2019’a Türk iş insanlarından oluşan bir heyet götürüleceği bildirilmektedir.

Atıcılık, avcılık, ateşli silahlar ve bağlantılı pek çok kategoride ürünün sergilendiği Shot Show, sektörün Dünya çapında en önde gelen etkinliği olarak tanıtılmaktadır. Ayrıntılı bilgiye http://shotshow.org/ adresinden ulaşılabilen fuarda aynı zamanda forumlar ve ücretsiz eğitimler de yer alacaktır. Resmi heyetin katılımcılarına fuar alanına ücretsiz ve hızlı giriş imkanı, konferans ve eğitimlere katılım ve önceden belirlenen B2B toplantılardan yararlanmak imkanı sağlanabilecektir.

Bahse konu fuara Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’nın delegasyonu ile katılmak isteyen üyelerimizin Ceren Okumuş (Tel: 90 457 7258 e-posta: Ceren.Okumus@trade.gov) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :SHOT SHOW 2019 (1 sayfa)