ALMANYA'DA YATIRIM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

2023-05-29

İşareti : 05/5000-1822

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan yazıda, TOBB ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK Türkiye) iş birliğinde 8 Haziran 2023 tarihinde 10.00 - 12.00 saatleri arasında "Almanya'da Yatırım Bilgilendirme Toplantısı" gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Söz konusu bilgilendirme toplantısının programı ekte yer almakta olup, TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisleri 3. Kat Toplantı Salonunda düzenlenecek etkinlik sonrasında, konuya ilişkin daha detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar ile talep edilmesi halinde ikili görüşmeler düzenlenecektir.

Programa katılmayı arzu eden üyelerimizin ad-soyad, unvan, firma bilgilerini; aynı tarihte 14.00 - 17.00 saatleri arasında AHK Türkiye Ankara ofisinde, (TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisler Dumlupınar Bulvarı No: 252 (Eskişehir Yolu 9. km) P Blok Zemin Katı Z-2606530 Çankaya – Ankara) AHK Türkiye Ankara Temsilcisi Duygu Delikanlı Yelken ve Anwaltskanzlei-Alstertor Avukatı Erinç Ercan ile gerçekleştirilecek ikili görüşmelere katılmak isteyenlerin ise önceden programlama yapılabilmesi adına yukarıdakilere ek olarak görüşme konularını 6 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar erol.atiksoy@dtr-ihk.de e-posta adresine iletmesi gerekmektedir.

"Almanya'da Yatırım Bilgilendirme Toplantısı"na ve daha sonrasında gerçekleştirilecek ikili görüşmelere katılabilmek adına doldurulması gereken form https://l24.im/qijVYn adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası


Ek Listesi:
Program.pdf
ONLINE HİZMETLER