14. IFEX PHILIPPINES NXTFOOD ASIA

2021-06-08

İşareti : 05/5000-2545

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Filipinler Cumhuriyeti Büyükelçiliği'nden alınan yazıda, Uluslararası Ticaret Fuarları ve Heyetleri Merkezi ve Filipinler Ticaret ve Sanayi Departmanı'nın ihracat teşvik bölümü tarafından 14. IFEX Philippines NXTFOOD Asia etkinliğinin 22-24 Temmuz 2021 tarihleri arasında Filipinler'in Pasay Şehrindeki Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmektedir.

Filipinler'in en büyük uluslararası gıda etkinliği olan ve dünyanın önde gelen alıcıları için B2B platformu sunan IFEX, bu yıl hibrit etkinlik olarak gerçekleştirilecek olup etkinlikte deniz ürünleri, alkollü ve alkolsüz içecekler, meyve ve sebze, doğal, sağlıklı ve organik ürünler ile diğer yüksek katma değerli ürünlerin hibrit olarak sergilenmesi sağlanacaktır.

Etkinliğe ilişkin detaylı bilginin https://www.ifexphilippines.com/en/ adresinde yer aldığı ve ilave sorular için Büyükelçilik (E-posta: ankarape@gmail.com) veya Ticaret Ataşesi Sn. Froilan Pamintuan  (E-posta: paris@dti.gov.ph) ile iletişime geçilebileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası