12. ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI (EIF)

    9 Ekim 2019

İşareti : 05/5000-2799
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

12. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı (EIF), General Electric ana sponsorluğunda Domino Fuarcılık tarafından 6-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecektir. EIF’e yurt içinden ve yurt dışından enerji üretimi, iletimi ve ticareti konusunda tüm sektör firmalarının katılım sağlaması öngörülmektedir. Söz konusu fuar, Odamızın da ortağı olduğu Avrupa İşletmeler Ağı platformunda yayınlanmış bir etkinlik olup, fuar kapsamında gerçekleşecek ikili işbirliği görüşmeleri söz konusu Ağ tarafından da desteklenecektir.

Bu kapsamda, söz konusu fuarda stant ile yer almak isteyen üyelerimiz için Odamıza özel fiyatlandırma yapılmış olup önerilen m2 fiyatı 600 TL + KDV’dir. Ayrıca KOSGEB üyeliği olan firmalarımızın fuara katılım sağlamaları durumunda toplam 50m² ye kadar olmak üzere m² başına 250 TL destek alması (standart panel duvarlarla stant, konstrüksiyonu, stant kurulumu, elektrik ve aydınlatma, her 10 m2 için 100 watt aydınlatma armatürü ve kablolu grup priz, firma alınlık yazısı, stant zemin halısı, her 10 m2 için 1 adet cam masa ve 3 adet sandalye dahil olmak üzere) söz konusu olacaktır. Ayrıca, katılımcı firma logolarının fuar web sayfasında ve kataloğunda yayınlanması hizmeti de verilecektir.

Bununla beraber, Odamız tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kümelenme Desteği ile sürdürülmekte olan NÜKSAK Nükleer Sanayi Kümelenmesi Projesine üye olan firmalarımızın anılan fuara katılım sağlamaları durumunda Odamıza özel belirlenen fiyat olan 600 TL tutarının %50’si projeden karşılanacaktır.

Bu çerçevede, EIF’e katılım sağlamak isteyen üyelerimizin 15 Ekim 2019 tarihine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü ile (E-posta: merve.demir@aso.org.tr) irtibata geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası