Yeni Web Portalı Hk. - Ankara Sanayi Odası

Yeni Web Portalı Hk.

Tarihi    :  12.09.2008
İşareti   :
  12/5000 – 3761
Yanıt    :   ugur.kaya@aso.org.tr
 


Sayın Üyemiz,   

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Odamızın web portalı yeniden hazırlanarak Odamız resmi web sitesi www.aso.org.tr adresinde yayınlanmış bulunmaktadır. Yeni web portalımızla birlikte, Odamız faaliyetlerinin, toplantıların, eğitim etkinliklerinin ve üyelerimiz tanıtım videolarının yayınlandığı ASO TV portalı da yayına açılmıştır.

Yeni portlalımızda, üyelerimize ait Odamız kayıtlarında bulunan iletişim bilgileri girilmiş olup, üye tarafından aşağıdaki işlemler gerçekleştirilebilecektir.

·         Firma, iletişim ve ürün bilgileri girilebilmekte ve güncellenebilmekte,

·         Firmanız adresi koordinat verilerek ya da google map üzerinde işaretlenerek görsel olarak belirlenebilmekte,

·         İnsan kaynakları modülü ile, portala CV bırakanlar listelenebilmekte,

·         Alım ve satım teklifleri girilerek firma rehberi bölümünde listelenebilmekte,

·         ASO TV portalında yer almak üzere tanıtım videosu göndermeniz durumunda web portalında üye bilgilerinin görüntülendiği ekrandan tanıtım videosu izlenebilmekte,

·         Portal kullanıcıları tarafından firmanıza gönderilen mesajlar takip edilebilmektedir.

Portalımızda bahsedilen bu işlemlerin yapılabilmesi için Odamız üyesi firmaların portala bilgi girebilmesini teminen kullanıcı adı ve şifresi oluşturulmuştur.

Web portalına girdiğiniz bilgilerin firmanıza özel olması ve yapacağınız değişikliklerin kontrolünüz çerçevesinde gerçekleşmesi için kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği önemlidir. Portalımıza girilen bilgiler sebebi ile çıkabilecek hukuki sonuçların sorumluluğu firmanıza ait olacaktır. Bu nedenle, firmanıza ait kullanıcı adı ve şifresi, firmanız imza yetkilisi tarafından imzalanmış bir taahhütname karşılığı verilmektedir.

Portala giriş yapabilmeniz için gerekli kullanıcı adı ve şifresi Odamız Hizmet Binasında, firmanız adına imzaya yetkili kişinin, yetkisini belirten belgeyle birlikte Odamız Bilgi İşlem Müdürlüğü’ne müraacatı ile imzalayacakları taahhütname sonrası elden verilecektir.

Odamız web portalına ürün bilgilerinin girilmesi konusunda, ürün adı, marka, model, özellik, fotograf (jpg formatında en fazla 20 KB), v.s. bilgilerin digital ortamda Odamıza iletilmesi durumunda Bilgi İşlem Müdürlüğümüzce siz değerli Üyelerimize yardımcı olunacaktır.

 

Bilgilerinize sunar, yukarıda izaha çalıştığımız bilgilerin Odamız Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde görevli Uğur KAYA’ya iletilmesi hususunu rica ederiz. 

Saygılarımızla,  

Ahmet Münir YAŞAR

Genel Sekreter V.

 

Bilgi için

Tel  : (312) 4171200 / 1216

Fax : (312) 4175205

E-posta : ugur.kaya@aso.org.tr