XI. İSVİÇRE TÜRKİYE Ekonomik Forumu - Ankara Sanayi Odası

XI. İSVİÇRE TÜRKİYE Ekonomik Forumu

Tarih: 01.12.2015
İşareti: 05/5000-2581
İletişim:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Türkiye de bulunan İsviçre Ticaret Odası Derneği tarafından “İsviçre’de Yatırım, Dünya Çapında Oyuncu Ol” teması adı altında, 09 Aralık 2015 Çarşamba günü, İstanbul Swissotel The Bosphorus’da      “XI. İsviçre Türkiye Ekonomik Forumu”nun düzenleneceği iletilmektedir.
 
“Küresel İnovasyon” ve “Dünya Rekabetçilik” endekslerinde 5 yıldır 1.sırada yer alan İsviçre yabancı yatırımcılara vergi avantajları ve kolaylıklar sağlamaktadır. Bahse konu Forum’un amacı ise bu doğrultuda Türkiye ve İsviçre’deki son gelişmeleri katılımcılara aktarmaktır. Forum’a katılım kamu kurum ve kuruluşları ile Oda temsilcilerine ücretsiz olup, diğer katılımcılar İçin katılım ücreti 60 TL’dir. Detaylı bilgi için Türkiye İsviçre Ticaret Odası Derneği ( Tel: 0212 211 1435) ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.
 
Bu kapsamda, Konferansın taslak programı ve katılım formu TOBB internet sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altında “Uluslararası İşbirliği İmkânları/Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer almaktadır.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası