Vırgınıa Eyaleti Ekonomik Kalkınma Ortaklığı Türkiye Ticaret Heyeti - Ankara Sanayi Odası

Vırgınıa Eyaleti Ekonomik Kalkınma Ortaklığı Türkiye Ticaret Heyeti

Tarih: 31.03.2014                                     
İşareti: 05/5000-1097
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Türk-Amerikan İş adamları Derneği ’nden  alınan bir yazıya atfen;  ABD    Virginia Eyaleti Ekonomik Kalkınma Ortaklığı’nın (Virginia Economic Development Partnership), 7-9 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul Ritz Carlton Hotel’de, 10-11 Nisan 2014 tarihlerinde ise Ankara Sheraton Hotel’de, ABD ‘li firma temsilcilerinin katılımıyla ikili iş görüşmeleri organize etmekte olduğu bildirilmektedir.
 
İkili görüşmelere katılacak olan ABD’li firma bilgileri ve etkinlik programı TOBB internet sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altında, “Uluslararası İş İmkânları/ Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer almaktadır. Anılan ticaret heyeti, sağlık, bilgi teknolojileri, savunma sanayi, güvenlik, tekstil, inşaat ve gemicilik sektöründe faaliyet gösteren firmalardan oluşmaktadır.
 
Söz konusu ikili iş görüşmelerine katılmak isteyen firmaların, detaylı bilgi için Devrim Erol (devrim.erol@diaz.com.tr), Hatice Murphy (hatice@infuzeinternational.com) veya Şule Akyüz (sule.akyuz@verizon.net) ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası