VİETNAM İŞ HEYETİ İLE TOPLANTI VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ - Ankara Sanayi Odası

VİETNAM İŞ HEYETİ İLE TOPLANTI VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

    31 Ekim 2017


İşareti : 05/5000-2896
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Valerie Mack (valerie.mack@aso.org.tr)
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, DEİK/Türkiye-Vietnam İş Konseyi ve Vietnam Ticaret Müşavirliği işbirliğinde 17 Kasım 2017 Cuma günü 09:30-12:00 saatleri arasında İstanbul River Plaza’da Vietnam Ticaret ve Sanayi Bakanlığı nezdinde Türkiye ziyareti gerçekleştirecek Vietnam İş Heyeti ile bir çalışma toplantısı ve ikili iş görüşmeleri düzenleneceği bildirilmektedir.

20 firmadan oluşan söz konusu heyet; kauçuk, lastik, tarım araçları, pirinç, baharat gibi tarımsal ürünler, çay kahve üretimi ve satışı, elektrikli araçlar ve gıda işleme makineleri sektörlerinde faaliyet gösteren ihracatçı ve ithalatçı Türk firmalarla B2B görüşmeleri gerçekleştirmek istemektedir. Bahse konu görüşmelere, yeni yatırım ve iş birliği fırsatları yaratma potansiyeli bakımından, ilgili sektörlerde faaliyetlerini sürdüren firmaların katılımlarında büyük fayda görüleceği ifade edilmektedir.

Söz konusu etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve katılmak isteyen üyelerimizin DEİK (Tülin Avcı Tel: 212 339 50 37; E-mail: tavci@deik.org.tr) ile iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası

Ek :LIST-OF-VIETNAMESE-DELEGATION (6 sayfa)