Vanhaberleri.com.tr – Van’ın Özgün Haber Sitesi - Ankara Sanayi Odası

Vanhaberleri.com.tr – Van’ın Özgün Haber Sitesi

Kurulduğu günden bu yana özellikle Van’da yaşayan halkımız tarafından büyük bir ilgi ve alakaya mazhar olan Van Haber sitemiz, kısa süre içinde en çok ziyaret edilen haber sitesi olmayı başarmıştır.

Özellikle tarafsız ve özgün haberleri ile kendini diğer Van sitelerinden kolayca ayırmasını bilen Vanhaberleri.com.tr sitemiz, alanında özgün ve özel haberler yayınladığı gibi kullanıcı yorumlarına da en fazla yer veren site olma başarısını sürdürmektedir.

Van Haber internet sitemiz bünyesinden 20’den fazla köşe yazarı barındıran ve Van kentinin nabzını tutan haberlerimizle her gün binlerce Vanlıya hizmet vermekten onur duyuyoruz. Van ile ilgili son dakika gelişmelerini, güncel van haberlerini, ilçe haberleri, Belediye Vanspor ile ilgili tüm gelişmeleri (Transfer, Antreman v.s), siyasi ve polistik çekişmeleri, kentimizde bulunan iki büyü parti (Adalet ve Kalkınma Parti, Barış ve Demokrasi Partisi) hakkında en önemli haber ve bilgileri ve gündemde olan biten ne varsa sitemizden 7/24 okuyabilirsiniz. Ayrıca Foto Galeri ve Video galerimiz ile Van şehrine ait özel resimleri ve videoları izleyebilirsiniz.

Özel haber ekibimiz ile Van
Haberleri dalında en iyi olmak için sürekli çabalıyoruz. Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Site adresimiz: http://www.vanhaberleri.com.tr