SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş

 


Ana Sayfa > Uyeler > 423

  Ana Sayfa
 
  Ürünler(9)
 
  03. MESLEK GRUBU(9)
 
  Başka yerde sınıflandırılmamış meyve ve sebzelerin başka yöntemlerle işlenmesi ve saklanması (kesilmiş ve paketlenmiş olanlar dahil)(1)
 
  Dondurma imalatı (sade, sebzeli, meyveli vb.)(1)
 
İletişim
 

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda

SEĞMEN

 

 

Seğmen Kardeşler; üç kardeşten müteşekkil bir aile olarak, 1938 yılında, Ankara’da adi ortaklık şeklinde başladıkları ticari faaliyetlerini, 1958 yılında dönüştürdükleri kolektif şirket çatısı altında sürdürmüşler, 1987 yılında anonim şirket olarak nev’i değiştirdikleri müesseselerinde, hala köklü ve geleneksel bir aile anlayışı tahtında sürdürmektedirler.

 

 

Bakkallıktan başlayan, toptancılıkla devam eden ticari faaliyetler, önceleri ufak çapta imalat ile başlayan çalışmalar, daha sonra, 1970 yıllarında Sitelerde kurulan fabrika bünyesinde devam etmiştir.

 

 

1975 yılında alınan Yatırım Teşvik Belgesi ile en son teknolojiye ait makinelerin tamamı Avrupa’dan ithal edilmiştir.

 

 

Sitelerde bulunan fabrika binası, zaman içerisinde yetersiz kalınca, şu anki mevcut Büyük Sanayi’deki fabrika binasına nakledilen tesisler geliştirilerek faaliyetlerine devam etmektedir. 

 

 

Bir aile şirketi olarak, 1940 yılından beri ticari faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, gıda sektöründe, 40 yıllık tecrübesi ile geleneksel damak tadına uygun, sağlıklı ve güvenilir mamuller üretmektir.

 

 

Geniş bir ürün yelpazesi içerisindeki üretim konularını şu ana başlıklar altında belirte biliriz.

 

 

 • Reçel, diabetik reçel, bal,

   

 • Helva, diabetik helva, fındık kreması,

   

 • Tahin, pekmez, tahinli pekmez,

   

 • Kuruyemiş,

   

 • Baharat,

   

 • Bakliyat.

   

  

  

Ham madde alımında titiz bir seçimle başlayan, nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar devam eden tüm üretim kademeleri, ISO 9002 Kalite Güvence sistemi dâhilinde yürütülmektedir. Üretimin her aşaması, laboratuar kontrolünde gerçekleştirilmekte, standartlara ve geleneksel damak tadına uygun mamuller sunulmaktadır.

 

 

Üretilen mamullerimizin tamamı, tescilli ve tanınmış marka statüsündeki “SEĞMEN” isminin garantisi altındadır.

 

 

Başladığı günden buyana, çizgisini değiştirmeyen, sağlıklı ve güvenilir mamuller üretmeye çalışan firmamız, prensiplerinden taviz vermeden, standartlara ve geleneksel damak tatlarına uygun mamuller üretmeğe devam edecek, ürün yelpazesine yeni yeni tatlar kazandırmak için çalışmalarını sürdürecektir.

 

 

Sizleri de, “SEĞMEN” ürünlerinin tüketicileri arasında görmek bizlerin gurur kaynağı olacak ve çalışmalarımızın geliştirilmesi için bize hız kazandırarak tüketiciye hizmette daha da iyi konumlara getirecek ve sonuçta yine siz tüketiciler kazançlı çıkacaktır.

 
Bu Firmaya ait diğer Ürünler