Uluslararası Enerji Kongresi Fuarı - Ankara Sanayi Odası

Uluslararası Enerji Kongresi Fuarı

    22 Ekim 2014

Tarih: 21.10.2014    
İşareti: 05/5000-3092
 
Sayın Üyemiz,
 
Global Enerji Derneği’nden alınan bir yazıda, bu yılki Kongre Başkanlığı’nı Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Sayın Orhan YILMAZ’ın üstlendiği, EIF 2014 etkinliği dahilinde düzenlenecek olan Bor Semineri’nin, 24 – 25 Kasım 2014 tarihlerinde ATO Congresium ANKARA International Convention & Exhibition Centre’de gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayesinde ve Eti Maden Genel Müdürlüğü’ nün koordinatörlüğünde gerçekleşecek olan Seminerin amacı,  bor ürün ve teknolojilerinin geniş bir şekilde kullanımını, yeni bor ürünlerinin üretimini ve geliştirilmesini teminen değişik alanlarda kullanıcıların araştırmaları için gerekli bilimsel ortamı sağlamak, bor ve ürünlerini kullanan ve/veya bu alanda araştırma yapan kamu ve özel hukuk tüzel kişileri ile işbirliği yapmak, bilimsel araştırmaları konuşmak, bütün bunların tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır.   
 
Etkinlik  kapsamında ikili iş görüşmeleri ve fuar alanı olacağı ve söz konusu fuar alanının, uluslararası anlamda bölgenin en büyük ve en etkili enerji fuarı olduğu belirtilmektedir. Ayrıca kongreye yerli ve yabancı pek çok firma yetkililerinin yanı sıra, akademisyenlerin, bürokratların ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin iştirak edeceği ifade edilmektedir.
 
Fuara katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda belirtilen web adresinden katılım formu doldurması gerektiğini bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
İrtibat:
BOR SEMİNERİ Web: www.boron2014.com
EIF 2014 Web : www.eif.com.tr