Ülke Sohbet Toplantıları Eğitim Semineri - Ankara Sanayi Odası

Ülke Sohbet Toplantıları Eğitim Semineri

Tarih: 27.03.2014                                     
İşareti: 05/5000-1051
 
Sayın Üyemiz,
 
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’nden alınan bir yazıda, firmaları ihracata yönlendirmek ve dünya pazarlarında rekabet gücü kazanmalarına destek vermek amacıyla “ Eğitim Programları” düzenlenmekte olduğu ve bu eğitimler ile ihracatla profesyonelleşme yolunda ilerlemenin hızlandırılması, firmaların bilinçli ihracatı öğrenerek, aracısız ihracat yapması ve dolasıyla Ülkemizin ihracatının arttırılmasına katkı sağlanmasının hedeflendiği iletilmektedir.
 
Bu çerçevede, bahse konu eğitimde yapılacak olan pazara ilişkin sunumun, görev yaptıkları ülkelerdeki pazar imkanlarını yerinde tespit eden ve ihracatçı firmalara pratik bilgi verme imkanını haiz, ilgili ülkelerde görev yapmış ve son dönem görevden dönen Ekonomi Bakanlığı Ticaret Müşavirleri tarafından yapılacağı bildirilmektedir.
 
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince düzenlenen Eğitim Programları kapsamında, “Ülke Sohbet Toplantıları” çerçevesinde sunulacak “Fransa ve İhracat İmkanları” konulu eğitim seminerinin 10 Nisan 2014 Perşembe günü OAİB Merkez. Bina’da, (Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat Çankaya ANKARA) gerçekleştirileceği ve katılımın ücretsiz olduğu söz konusu eğitime katlmak isteyen firma temsilcilerinin, 09 Nisan 2014 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği eğitim portalı (http://egitim.oaib.org.tr/) üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası