Türmenistan Uluslararası Yatırım Forumu’nda Düzenlenecek Sergi Hakkında - Ankara Sanayi Odası

Türmenistan Uluslararası Yatırım Forumu’nda Düzenlenecek Sergi Hakkında

Tarih: 12.02.2013
İşareti: 05/5000-437
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL ve Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Gurbanguli BERDİMUHAMEDOV’un himayelerinde, TOBB & DEİK / Türk – Türkmen İş Konseyi ev sahipliğinde ve karşı kanat olan Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde V. Türkmenistan Uluslararası Yatırım Forumu’nun, 5 – 6 Mart 2013 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Söz konusu Forum ile eş zamanlı olarak Haliç Kongre Merkezi’nde firmaların tanıtımlarını gerçekleştirebilmeleri için bir sergi alanı oluşturulduğu, Uluslararası Türkmenistan Yatırım Forumu’nun resmi açılışı öncesi üst düzey resmi heyetin, firmaların standlarını ziyaret etmesinin beklendiği iletilmektedir.

Türkmenistan tarafı katılımcı listesinin bilahare katılım teyidi veren firmalara iletileceği, Forum’da stand açacak olan firmalardan toplantıya katılım ücreti alınmayacağı belirtilmektedir.

Türkmenistan’ın en prestijli uluslararası etkinliği olan Türkmenistan Yatırım Forumu’nda ürünlerini sergilemeyi ya da sponsor olmayı düşünen üyelerimizin en geç 25 Şubat 2013 mesai bitimine kadar DEİK ile (Berivan Uysal Bilan, Tel: 0212 339 50 26, faks: 0212 270 37 84, e-posta: buysal@deik.org.tr , akula@deik.org.tr ) iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası