Türkmenistan Devlet Başkanının Ziyareti Ve İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

Türkmenistan Devlet Başkanının Ziyareti Ve İş Forumu

    22 Mayıs 2014

Tarih: 22.05.2014                                     
İşareti: 05/5000-1736
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün resmi daveti üzerine 3-5 Haziran 2014 tarihleri arasında ülkemizi ziyaret edecek olan Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Gurbanguli Berdimuhamedov’un teşrifleriyle, 3 Haziran 2014 Salı günü, 13.00-17.30 saatleri arasında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince, Türkiye – Türkmenistan İş Forumunun gerçekleştirileceği iletilmektedir.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız ile Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Gurbanguli Berdimuhamedov’un katılımcılara hitap etmelerinin beklendiği İş Forumu’nun bitiminde, katılımcıların Türkmenistan üst düzey yetkilileri ile ikili görüşmeler gerçekleştirme fırsatı bulabilecekleri bildirilmektedir.
 
Söz konusu Forum’a katılmak isteyenlerin, ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, en geç 26 Mayıs 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar TOBB’a e-posta ile (turkmenistan@tobb.org.tr) göndermeleri gerekmektedir. Katılım formu ve taslak program TOBB ana web sayfasında (www.tobb.org.tr) yer alan “Hizmetler/Uluslararası İş İmkânları” başlığı altındaki “Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer almaktadır. Türkmenistan protokolü tarafından yüksek güvenlik önlemleri alınacağı bildirilen İş Forumuna katılacakların, beraberlerinde bir kimlik kartı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) bulundurmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası