Türkiye Yüzer Sergisi Hk. - Ankara Sanayi Odası

Türkiye Yüzer Sergisi Hk.

Tarihi     19.08.2010
İşareti    : 5/5000 – 2900
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz, 
 
Uluslararası Ticari ve Kültürel Organizasyonlar A.Ş’den aldığımız yazıda, 7 Mart – 21 Nisan 2011 tarihleri arasında Avrupa’nın 14 ülkesinde bulunan 15 limana uğrayarak Türkiye Yüzer Sergisi düzenlendiği belirtilmektedir. 7-8 Mart 2011 tarihlerinde yapılacak açılış sonrasında İstanbul’dan hareket edecek olan gemi  ve katılımcıların seyahat ve konaklamaları için tahsis edilecek cruise gemisi sırasıyla Yunanistan, İtalya, Fransa (Le Havre), İngiltere, Belçika, Hollanda, Almanya, Danimarka, Polonya, Letonya,Finlandiya, ve İsveç’teki limanlara uğracağı belirtilmektedir.
 
Söz konusu sergi projesi, Avrupa Birliği İletişim Stratejisi Kurulu’nda yer alan ABGS, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, DTM, YÖK, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Başbakanlık Tanıtma Fonu Kurulu Sekreterliği tarafından desteklendiği belirtilmektedir.
 
Türkiye Yüzer Sergisi’nde Türkiye’nin genel tanıtımının yapılacağı bölümler ile firmanın ürün ve hizmetlerini sergileyebileceği toplam 12.000 m2 ‘lik bir alan bulunacağı belirtilmektedir. Yüzer sergide yer alacak sektörler arasında otomotiv, makina, gıda, ambalaj, tektik, plastik ve hazır kimya, mobilya, inşaat, elektronik ve değerli madenler gibi pek çok sektör bulunduğu belirtilmektedir.
 
Söz konusu yüzer sergi ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki iletişim bilgileri ve internet sitesinden ulaşılmakta olup; gönderilen yazı ekte yer almaktadır.
 
Uluslararası Ticari & Kültürel Organizasyonlar A.Ş.
Tel: 0212 260 74 50/ 260 74 52
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası