Türkiye-Yunanistan Yatırım Forumu - Ankara Sanayi Odası

Türkiye-Yunanistan Yatırım Forumu

Tarih: 02.06.2014                                     
İşareti: 05/5000-1844
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve T.C. Ekonomi Bakanlığı organizasyonunda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yunanistan Ankara Büyükelçiliği ve Odamız  işbirliğinde , Ekonomi Bakanımız Sn, Nihat Zeybekçi ve Yunanistan Kalkınma, Rekabetçilik ve Taşımacılık Bakanı Sn. Kostis Hatzidaki’nin katılımlarıyla,              12 Haziran 2014 tarihinde, Ankara’da Türkiye-Yunanistan Yatırım Forumu gerçekleştirilecektir.
 
Türk ve Yunan yatırımcıların katılacağı toplantıda, Türk ve Yunan Yatırım Destek Ajansları, Türk ve Yunan özel sektör temsilcilerine her iki ülkedeki yatırım imkanlarını tanıtacaktır.
 
Etkinliğin taslak programı ve katılım formu TOBB internet sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altında, Uluslararası İş İmkânları/ Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer almakta olup, katılmak isteyenlerin katılımcı formunu doldurarak en geç 10 Haziran 2014 Salı günü mesai bitimine kadar TOBB’a (İlgili kişi: Damla Çağlar, E-posta: damla.caglar@tobb.org.tr) iletmesi gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası