TÜRKİYE YETENEK VE İSTİHDAM ZİRVESİ - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE YETENEK VE İSTİHDAM ZİRVESİ

İşareti : 05/5000-724
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,


Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği’nden alınan bir yazıda, Türkiye’nin üniversiteli istihdamına özel ulusal ölçekli kariyer etkinliği olan Türkiye Yetenek ve İstihdam Zirvesi’nin (TALENT ARENA’17) 8-9 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara Spor Salonu’nda düzenleneceği bildirilmektedir.


Yazının devamında, özel ve kamu sektöründen firmaların stant kurarak üniversiteli gençlere iş, staj olanaklarını ve kurumlarını tanıtabilecekleri, CV ve başvuru alabilecekleri bildirilmektedir. Ayrıca, Dijital Çağda Yetenek Avı temasıyla düzenlenecek olan panellerde, kamu ve özel sektörden üst düzey yöneticilerin, yeteneği kuruma kazandırma süreçlerini ve stratejilerini değerlendirecekleri ifade edilmektedir.


Geçen yıl Beşiktaş Vodafone Arena’da ikincisi düzenlenen etkinliğe 133 farklı üniversiteden 6.000’i aşkın ziyaretçinin katıldığı; katılımcı firmaların 74 farklı kariyer etkinliği düzenleyerek öğrenci ve mezunlar için yüzlerce staj ve iş fırsatı yarattığı belirtilmektedir.

Fuara katılmak isteyenler için detaylı bilgiye www.kyyd.org.tr adresinden ya da ekteki dosyadan ulaşılabileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

İrtibat:
Neşe Gülmez
nesegulmez@kyyd.org.tr
Tel: 0542 650 7030 / 0212 603 6649

Ek :TALENT-ARENA17-TanıtımDosyası (26 sayfa)