Türkiye- Ürdün İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

Türkiye- Ürdün İş Forumu

Tarih: 01.03.2013
İşareti: 05/5000-694
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda,  , Ürdün Kralı Abdullah bin Al Hüseyin’in, beraberinde bir özel sektör heyeti ile 4-6 Mart 2013 tarihlerinde ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştireceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu ziyaret kapsamında, Ürdün Kralı’na eşlik eden özel sektör heyetinin katılımıyla, 5 Mart 2013 tarihinde, 10.00-13.45 saatleri arasında, TOBB Sosyal Tesisleri’nde Türkiye- Ürdün İş Forumu düzenleneceği iletilmektedir. Türk firmaları İş Forumu kapsamında düzenlenecek öğle yemeğinde ikili işbirliği imkanlarını da görüşme fırsatı bulacaklardır. Ürdün Özel Sektör heyeti tekstil, Ölü Deniz ürünleri, ilaç, kozmetik, meyve-sebze, fosfat, potas, elektronik, yüksek öğretim, sağlık, din turizmi ve bilgi iletişim teknolojileri temsilcilerinden oluşmaktadır. Ürdün heyeti listesi, program ve katılım formu ekte sunulmaktadır.
 
Söz konusu Forum’a katılmak isteyen üyelerimizin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sitesinde “Hizmetler” paneli altında, “Uluslararası İş İmkanları” sekmesinde “Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer alan katılımcı formunu doldurarak en geç 4 Mart 2013 Pazartesi günü saat 14.00’e kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (Faks: 0312 218 22 09, e-posta: duygu.delikanli@tobb.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.           
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
Ekli dosya için tıklayınız