TÜRKİYE-UKRAYNA İŞ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-UKRAYNA İŞ FORUMU

İşareti : 05/5000-702
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Ukrayna Başbakanı Sayın Volodymyr Groysman’ın 14 – 15 Mart 2017 tarihlerinde yapacağı Türkiye ziyareti çerçevesinde, 15 Mart 2017 tarihinde DEİK ve Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde İstanbul Conrad Bosphorus Otel’de (Adres: Saray Caddesi No:5, Beşiktaş / İstanbul) Türkiye – Ukrayna İş Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda ayrıca, Sayın V. Groysman’ın yanı sıra, T.C. Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek, Ukrayna Başbakan Birinci Yardımcısı ve Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakanı Sayın Stepan Kubiv, Ukrayna Başbakan Yardımcısı ve Bölgesel Kalkınma, İnşaat ve Bayındırlık Bakanı Sayın Gennadiy Zubko, Ukrayna Gıda ve Tarım Politikaları Bakanı Sayın Taras Kutovyi, Ukrayna Bilim ve Eğitim Bakanı Sayın Lilia Hrynevych, diğer üst düzey hükümet üyeleri ve özel sektör temsilcilerinin katılacakları toplantıda, Ukrayna ekonomisindeki son gelişmeler, yatırım ortamı ve Türkiye – Ukrayna ticari ve ekonomik ilişkileri konulu sunumlar yapılacağı ve, iki ülke özel sektör temsilcileri arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

İş forumu taslak programı ekte sunulmakta olup, Ukrayna heyet listesi kayıt yaptıran üyelerimize bilahare iletilecek ve DEİK internet sitesinde yayınlanacaktır.

Bahse konu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 14 Mart 2017 Salı günü saat 12:00’ye kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/355/8458 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları gerektiğini bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek: Taslak Program