TÜRKİYE-SIRBİSTAN İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-SIRBİSTAN İş Forumu

Tarih: 15.12.2015
İşareti: 05/5000-2798
İletişim:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, T.C. Başbakanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Sırbistan’a gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında DEİK/Türkiye-Sırbistan İş Konseyi tarafından Sayın Başbakanımız’ın yanı sıra Sırbistan’ın üst düzey yetkililerinin onurlandırmalarıyla, “Türkiye-Sırbistan İş Forumu”nun 29 Aralık 2015 tarihinde Belgrad’da düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Avrupa Birliği, Güneydoğu Avrupa ve Rusya pazarlarına erişim için lojistik bir üs imkânı sağlayan Sırbistan ile ticaret ve yatırım ilişkilerimizin gelişimi için mobilya, yapı malzemeleri, enerji, sanayi, turizm gibi sektörlerde önemli fırsatlar söz konusudur.
 
Bahse konu yazıda, Belgrad’da düzenlenecek olan  “Türkiye-Sırbistan İş Forumu”na Sırbistan ile hali hazırda iş yapan, iş yapmayı planlayan ve yatırım, ticaret imkanları konusunda bilgi sahibi olmayı arzu eden tüm üyelerimizin katılımının dilendiği belirtilmiş olup, ziyarete katılmayı arzu eden üyelerimizin 18 Aralık 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/126/5873 web linkinde yer alan başvuru formunu  doldurarak ön ödemeyi gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız. 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası