Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası Tarafından Hazırlanan Katalog Hakkında - Ankara Sanayi Odası

Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası Tarafından Hazırlanan Katalog Hakkında

    9 Kasım 2012

Tarihi  : 09.11.2012
İşareti : 05/5000- 3431
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Artan sağlık harcamaları nedeniyle tüm ülkelerin sağlık harcamalarının sürdürülebilirliğini düşünmeye başladığı günümüzde, ülkemizin sağlık endüstrisi alanında üretimin artmasına duyduğu ihtiyaç da görülmüş ve bu alanlarda dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla çeşitli politikalar üretilmesi aşamasına gelinmiştir. Sağlık Bakanlığı Sanayi Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı gibi bakanlıklar tıbbi cihazlara özel çalışmalar yürütmeye başlamış ve sektörün önemi paydaşlarımız tarafından da anlaşılmıştır.
 
Kamu kurumlarının sektörümüzü tanımasını ve potansiyel pazarlarda üreticilerimizi tanıtmasını kolaylaştırmak üzere tüm üreticileri içeren bir katalogun eksikliği hissedilmektedir. Bu eksikliği gidermek üzere Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunun da talebi ile, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) çalışmalara başlamıştır. Katalog çalışmasını farklı dillerde ve farklı ebatlarda farklı kullanım amaçlarına hitap edecek şekilde değişik kapsamda yürütmektedir.
 
Ulusal ve uluslararası platformlarda üreticilerimizin tanıtımını yapacak ve Sağlık Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı gibi Kamu kurumlarının yurtdışı faaliyetlerinde kullanmalarını beklenen bu katalogda tüm üreticilerimizin yer alması çalışmanın bütünlüğü ve kalitesi açısından önemlidir. SEİS tarafından hazırlanan katalog çalışmasına katılmak isteyen üyelerimizin,   aşağıda belirtilen bilgileri 26 Kasım 2012 tarihine kadar bir A4 sayfasına sığacak şekilde CD olarak ve seis@seis.org.tr adresine göndermeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
İstenen Bilgiler:
 
Firmanın adı, yetkilisinin adı soyadı, firma logosu, iletişim bilgileri, ürünleri, firma ve ürünlere ait sertifikalar, kalite belgeleri, ihracat yapıyorsanız bu ülkeler, referanslarınız, katalogda yer almasını istediğiniz tanıtıcı bilgiler (Türkçe ve İngilizce olarak A4 sayfasına sığacak şekilde) ve baskıya uygun büyüklükteki tanıtıcı resimler.
 
Sağlık 1 Sokak No: 12/3 Yenişehir 06420 Ankara / Turkey Tel : +90 ( 312 ) 430 65 63 Fax : +90 ( 312 ) 430 61 83 www.seis.org.tr