TÜRKİYE RUSYA Çalışma Toplantısı - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE RUSYA Çalışma Toplantısı

    8 Haziran 2015

Tarih: 08.06.2015
İşareti: 05/5000-1379
İrtibat:dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Rusya Federasyonu’nun St. Petersburg şehrinde düzenlenecek St. Petersburg Uluslararası Ekonomi forumu vesilesiyle, Rusya Sanayiciler ve Girişimciler Birliği (RSPP) ile işbirliği içerisinde,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Başkanı Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla 18 Haziran 2015 Perşembe günü 12:30-13:45 saatleri arasında, Türkiye-Rusya Çalışma Toplantısı düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Toplantıda, Türkiye ile Rusya Federasyonu arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerinin mevcut durumu ile yeni işbirliği olanakları görüşüleceği belirtilmektedir. İki ülke arasında hayata geçirilmesi beklenen Hizmet ve Yatırım Alanında Ticari ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması öncesi yapılacak değerlendirmelerin iki ülke yatırımcı ve hizmet sunucuları açısından önem taşıyacağı düşünülmektedir. 
 
Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenecek toplantıya katılmak isteyen üye temsilcilerimizin ekte yer alan formu, eksiksiz bir şekilde doldurarak en geç 15 Haziran 2015 Pazartesi günü 17:00’ye kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne kadar iletmesi gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası