TÜRKİYE-POLONYA İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-POLONYA İş Forumu

Tarih: 04.03.2015
İşareti: 05/5000-590
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan alınan bir yazıda, Polonya Dışişleri Bakanı Sayın Katarzyna Kacperczyk’in Türkiye’ye resmi ziyareti kapsamında DEİK tarafından Polonya Ticaret Odası işbirliğiyle 26 Mart 2015 Perşembe günü saat 09.30-13.30 saatleri arasında Conrad Otel İstanbul’da Türkiye – Polonya İş Forumu’nun gerçekleştirileceği iletilmektedir. Türkiye-Polonya İş Forumu’nu Sayın Bakanlar Nihat Zeybekci ve Katarzyna Kacperczyk’in onurlandırarak her iki ülke iş dünyası temsilcilerine hitap etmeleri öngörülmektedir. İş Forumu ayrıntılı programı tarafınıza bilahare iletilecektir.
 
İş Forumu’na enerji, mühendislik, makine, madencilik, finans, inşaat-altyapı, temiz teknoloji, ilaç ve kimya sanayi, tarım ve gıda sanayi ile bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Polonya’nın önde gelen firma temsilcilerinin katılımı sözkonusu olup, konuk firma heyet listesi ekte yer almaktadır.
 
Bu çerçevede, Türkiye ve Polonya arasında ikili ekonomik ilişkiler açısından önem taşıyan bu Forum’un aşağıda yer alan web linki aracılığıyla doldurularak ödeme dekontuyla beraber 23 Mart Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Dilek Tuna; dtuna@deik.org.tr) iletilmesini hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Katılım Koşulları:
• Katılım formuna erişim için web linki: http://kayit.deik.org.tr/KatilimFormu/41/17
• DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı katılım ücreti 150 TL’dir.
• DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı katılım ücreti 200 TL’dir.
• Katılım ücretlerinin bilgileri aşağıda yer alan hesaba yatırılararak ödeme dekontunun 23 Mart Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Dilek Tuna; dtuna@deik.org.tr) iletilmesi gerekmektedir.
 
HESAP ADI T.İŞ BANKASI BEYOĞLU (1011 )
SWİFT : ISBKTRISXXX
DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER KURULU / AB TR93 0006 4000 0011 0111 7014 98 TL
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası