Türkiye – Moğolistan Ekonomik Ve Ticaret Karma Komisyonu Çerçevesinde Özel Sektör Moğolistan Seyahati - Ankara Sanayi Odası

Türkiye – Moğolistan Ekonomik Ve Ticaret Karma Komisyonu Çerçevesinde Özel Sektör Moğolistan Seyahati

Tarih:21.04.2016

İşareti: 05/5000-937

İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, 10 – 11 Mayıs 2016 tarihlerinde Moğolistan’ın başkenti Ulan Bator’da T.C. Başbakan Yardımcısı Tuğrul TÜRKEŞ’in Eşbaşkanlığında gerçekleştirilecek olan Türkiye – Moğolistan Ekonomik ve Ticaret Karma Komisyonu (KEK) VIII. Dönem Toplantısı ile eş zamanlı olarak Türkiye – Moğolistan İş Konseyi tarafından toplantı ve çeşitli tesis ziyaretlerinin düzenleneceği bildirilmektedir.

Anılan etkinliğe KEK Eşbaşkanı Sayın Tuğrul TÜRKEŞ’in, Moğolistan’ın üst düzey devlet ve hükümet yetkilileri, yerel kamu kurumlarının yöneticileri, özel sektör kuruluşlarının temsilcileri ve işadamlarının katılacakları belirtilmektedir. Toplantıda hükümet yetkilileri ve iş dünyası kuruluşları temsilcilerinin karşılıklı işbirliği olanaklarına ilişkin sunumlar yapması ve iki ülke işadamları arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. 

 Bu bilgiler ışığında anılan ziyarete katılımı arzu eden üyelerimizin, 02 Mayıs 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/186/6677  bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları, ayrıca İstanbul-Ulan Bator-İstanbul uçak biletleri, Ulan Bator’da 5 yıldızlı otelde 2 gece konaklama, 2 gün boyunca öğle ve akşam yemekleri, şehir içi transferler, tercüme, rehber hizmetleri vb. organizasyonel masraflar dâhil olmak üzere 1.500 USD tutarındaki avans ücretinin ödendiğine dair banka dekontunu ve pasaportunun fotoğraflı kısmının taranmış halini DEİK’e (H. Çağla Mazlum; Tel. 0212 3395010; e-posta: cmazlum@deik.org.tr ) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Ek:1 Taslak Programı