TÜRKİYE – LİTVANYA İŞ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE – LİTVANYA İŞ FORUMU

İşareti : 05/5000-1842
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’nin Litvanya’ya gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında 12 Temmuz 2017 tarihinde Vilnius’ta “Türkiye – Litvanya İş Forumu”nun her iki ülke bakanlarının katılımlarıyla gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Ziyaret kapsamında, tekstil, lojistik, ormancılık ve orman ürünleri, bilişim, mobilya biyoteknoloji, lazer sanayi, yenilenebilir enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Litvanya firmaları ve ilgili Litvanya bakanlıkları temsilcileri ile ikili görüşme imkanı bulunacaktır. Ayrıca İş Forumu çerçevesinde Litvanya’da biyoteknoloji ve nanoteknoloji, ulaştırma ve yenilenebilir enerji konularında sunumlar gerçekleştirilecektir.

Türkiye – Litvanya İş Forumu’na katılmak isteyen üyelerimizin 4 Temmuz 2017 Salı günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/419/9006 adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak ödemeyi gerçekleştirmeleri hususunu bilgilerinize sunarız. (Ziyarete katılım ücreti ve ziyarete ilişkin detaylar, başvuru formunda yer almaktadır.)

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :taslak program (1 sayfa)