TÜRKİYE-KORE İŞ KONSEYİ ORTAK TOPLANTISI - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-KORE İŞ KONSEYİ ORTAK TOPLANTISI

    22 Eylül 2017

İşareti : 05/5000-2548
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan (DEİK) Odamıza iletilen yazıda; “The 18th World Knowledge Forum” vesilesi ile DEİK/Türkiye-Kore İş Konseyi, KCCI (Korea Chamber of Commerce and Industry) ve KOTRA (Korea Trade-Investment Promotion Agency) işbirliğinde, 18 Ekim 2017 tarihinde Seul’de “Türkiye-Kore İş Konseyi Ortak Toplantısı” düzenleneceği bilgisi verilmektedir.

İki ülke arasındaki yatırım ve işbirliği fırsatlarının sektörel bazda değerlendirileceği söz konusu toplantıya Kore’nin önde gelen firmalarından katılım beklendiği ifade edilmektedir.

Program detaylarının katılımcılara bilahare iletileceği ve Türk vatandaşlarının Kore Cumhuriyeti’ne yapacakları ziyaretler için üç aya kadar vizeden muaf olacakları belirtilmektedir.

Bu bilgiler ışığında anılan etkinliğe Kore ile halihazırda iş yapan, iş yapmayı planlayan ya da yatırım ve ticaret imkanları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimizin katılımını diler, katılmak isteyen firma temsilcilerinin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/462/9204 linkinde yer alan online kayıt formunu doldurmaları gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası