Türkiye-KİK 2. İş ve Yatırım Forumu Sponsorluk İmkanları - Ankara Sanayi Odası

Türkiye-KİK 2. İş ve Yatırım Forumu Sponsorluk İmkanları

    7 Mayıs 2014

Tarih: 07.05.2014                                        
İşareti: 05/5000-1533
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Türkiye- KİK 2. İş ve Yatırım Forumunun, TOBB, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Körfez İşbirliği Konseyi Odalar Federasyonu (FGCCC), Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası (BCCI) ve Körfez işbirliği Konseyi (KİK) işbirliğinde, Bahreyn Başbakanının katılımı ve himayesinde 9-10 Haziran 2014 tarihlerinde, Bahreyn’de düzenleneceği iletilmektedir.
 
Foruma, Bahreyn Başbakanı, KİK Genel Sekreteri, Türkiye ve KİK ülkeleri Bakanları, Körfez ülkeleri Oda Başkanları, Türkiye ve KİK ülkeleri İş Konseyi Başkanları ile Türk ve KİK ülkelerinden çok sayıda firmanın katılımı olacağı bildirilmektedir.Forum kapsamında, altyapı, mega projeler, teknik müşavirlik, tarım, gıda güvenliği, yenilenebilir enerji, petrol ve gaz sektörü, karşılıklı işbirliği imkanları, şirket kurma koşulları ve kadın girişimciliği konularının ele alınacağı; ayrıca Forum’da Türkiye ve KİK firmaları arasında eğitim, lojistik, tarım, gıda, bankacılık ve fınans, petrol, gaz, enerji, sağlık turizmi, altyapı ve teknik müşavirlik ve savunma sanayi başta olmak üzere, ikili görüşmelerin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Türkiye-KİK 2. İş ve Yatırım Forumunun, Türkiye ve Körfez ülkeleri özel sektör temsilcilerini biraraya getirerek, ekonomik işbirliği ve yatırım imkanlarının yeniden değerlendirilmesine vesile olacağı belirtilmektedir.
 
Forum kapsamında, firmalara sponsor olma imkanı sunulacağı; aynca,  üst düzey katılımın gerçekleşeceği Forum’a sponsor olan firmaların, toplantı salonlarında görünürlük hakkı elde edecekleri ve Körfez ülkelerinden gelen katılımcılara ve üst düzey şirket temsilcilerine kendi firmalarını tanıtma imkanı bulacakları vurgulanmaktadır. Sponsorluk ücretleri ve sponsor olan firmaların elde edebilecekleri tanıtım imkanları ekte sunulmaktadır.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Etkinlik sponsorluğu için irtibat bilgileri:
Şehla ALİ HAŞAN
Tel: +90 312 218 22 21
Faks: +90 312 218 22 09
 
Ek: KİK
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası