TÜRKİYE- KİK 1. İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE- KİK 1. İş Forumu

    1 Şubat 2012

Tarihi  : 01.02.2012
İşareti : 05/5000-401
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,  
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda,  6-7 Şubat 2012 tarihlerinde, İstanbul Four Seasons Otel’de, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ev sahipliğinde, Körfez İşbirliği Konseyi Odalar Federasyonu (FGCCC) ve Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) işbirliğinde, Türkiye-KİK I. İş Forumu’nun gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu foruma, Başbakanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yanı sıra, Türkiye ve Körfez ülkelerinden çok sayıda Bakan, üst düzey yönetici ve iş dünyası temsilcilerinin katılımının beklendiği ifade edilmektedir. Forum kapsamında, Türkiye ve KİK  üye ülkeleri arasındaki yatırım potansiyelinin ve bölge içi ticaretin geliştirilmesi konuları ele alınacak, ayrıca, kadın girişimciliği, ulaştırma, bankacılık, enerji, tarım ve gıda, altyapı/inşaat ve KOBİ’lerin geliştirilmesi konularını kapsayan eşzamanlı panel oturumlarının düzenleneceği ve bu foruma katılan iş dünyası temsilcileri arasında ikili görüşmeler gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Türkiye- KİK I. İş Forumu, Türkiye Ve Körfez ülkeleri özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek, ekonomik işbirliği ve yatırım imkanlarının yeniden değerlendirilmesine vesile olacağı belirtilmektedir.
 
Bahse konu  olan forumun taslak programı ve katılım formu ekte sunulmakta olup, katılmak isteyen üyelerimizin katılım formunu 3 Şubat 2012 tarihine kadar fgccc@organizer.com.tr. adresine iletmesi  gerekmektedir.Etkinlikle ilgili güncel ve detaylı bilgileri www.tobb-.fgccc.org adresinde yer almaktadır.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası