TÜRKİYE – İTALYA İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE – İTALYA İş Forumu

    5 Aralık 2014

Tarih: 08.12.2014 
İşareti: 05/5000-3517
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, İtalya Başbakanı Sayın Matteo Renzi ve beraberindeki Bakan ve iş adamı heyetinin Türkiye ziyareti vesilesiyle, 12 Aralık 2014 Cuma günü, 10:00-15:00 saatleri arasında Wyndham Grand İstanbul Hotel’de “Türkiye-İtalya İş Forumu”nun düzenleneceği iletilmektedir. Anılan İş Forumu’nu, T.C. Başbakanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Adnan Yıldırım’ın hitaplarıyla onurlandıracağı bildirilmektedir.
 
Anılan ziyarete katılan İtalyan firmalar bankacılık, savunma, havacılık, ulaşım, uzay teknolojileri, enerji, beyaz eşya, otomotiv ve yedek parçaları, gıda, inşaat, ilaç sanayi ve sigortacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İtalyan firmaların listesi ve taslak program ekte yer almaktadır. Toplantı kapsamında Türkçe-İtalyanca simultane tercüme hizmeti sağlanacaktır.
 
Bu çerçevede, ikili ekonomik ilişkiler açısından önem taşıyan bu Forum’a katılmak isteyen üyelerimizin , ekte yer alan katılım formu aracılığıyla en geç 10 Aralık 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar DEİK’e (İlgili Kişi: Neslihan Onuralp, e-mail: nonuralp@deik.org.tr ) başvurmaları gerekmektedir.
 
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Ek :
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası