TÜRKİYE İhracatçılar Meclisi, BOTSWANA-NAMİBYA Ticaret Heyeti - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE İhracatçılar Meclisi, BOTSWANA-NAMİBYA Ticaret Heyeti

    Tarih: 02.09.2015
      İşareti: 05/5000-1965
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 5-10 Ekim 2015 tarihleri arasında Botswana ve Namibya’ya yönelik ticaret heyeti düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu heyete Mücevherat ve Kıymetli Madenler, Madencilik, Müteahitlik Hizmetleri (hastahane, okul, yol vs.), İnşaat Malzemeleri, Tekstil ve Hazırgiyim, Deri ve Deri Mamülleri, Mobilya, Beyaz Eşya, Metal İşleme Makine ve Cihazları, Makine Aksam ve Parçaları ile Taş, Toprak ve Cevher İşleme Makineleri, Tarımsal Sanayi, Tarım Aletleri, Tarım İlaçları, Elektrik (kablo, klima cihazları, transformatör, jenaratör, ışıklandırma), Güneş Enerjisi, Otomotiv Ana ve Yan Sanayi (motorlu taşıtların aksam, parça ve aksesuarları, traktör, damperli araçlar, çöp kamyonları, yangın söndürme araçları), Dayanıklı Tüketim Malları, Kuru Meyve, Gıda (şekerli çikolatalı ürünler, bisküvi ve gofretler, un, bitkisel yağlar, kuru bakliyat, maya, makarna, tavuk eti, vb.), Balıkçılık, Bira, Çimento ve İlaç sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden veya ilgili sektörlerde yatırımı düşünen firmaların katılımlarında fayda görüldüğü belirtilmektedir.
 
Bu çerçevede, azami 100 katılımcıdan oluşacak ve charter uçuşla her iki ülke başkentlerine gerçekleştirilecek bahse konu heyete katılmak isteyen üyelerimizin http://goo.gl/lcJAn3 adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 4 Eylül 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri karşılanacak firmaların, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şb. (Iban No : TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Swift Kodu: TVBATR2A USD hesabına 2900.- USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. (İrtibat Kişisi: M. Akif KORKMAZ-Türkiye İhracatçılar Meclisi, 0 212 454 03 85 & 0 530 325 60 51)
 
Bilgilerinize sunarız.
 
 Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası