Türkiye-Gürcistan İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

Türkiye-Gürcistan İş Forumu

Tarihi   :  29.09.2009
İşareti    : 5/5000 – 3512
Yanıt      : dim@aso.org.tr 
 

Sayın Üyemiz;

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Gürcistan Başbakanı Sayın Nika GİLAURİ’nin Türkiye ziyareti çerçevesinde, 6 Ekim 2009, Salı günü saat 14:30’da İstanbul Dedeman Otelinde Türk-Gürcü İş Konseyi tarafından “Türkiye-Gürcistan İş Forumu”nun düzenleneceği bildirilmektedir.

Konuk Başbakanın beraberinde Ekonomi Bakanı Sayın Zurab POLOLİKAŞVİLİ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Cemal İNAİŞVİLİ ve diğer  resmi yetkililerin de bulunacağı sözkonusu forumda,  Devlet Bakanı Sayın Cevdet YILMAZ ve TOBB / DEİK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun toplantıya katılanlara hitap etmeleri beklenmektedir. Taslak programı aşağıda sunulan İş Forumu’nun açılış kısmını takiben Türk ve Gürcü firma temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin yapılması öngörülmekte olup, Gürcistan’dan gelecek olan heyet üyelerinin faaliyet ve ilgi alanlarını içeren liste katılım teyidi veren firmalar bilahare bildirileceği ifade edilmektedir.

Söz konusu Forum sırasında Türkçe – İngilizce simültane tercüme, ikili görüşmelerde ise konsekütif tercüme yapılacak olup, toplantıya katılım ücretsizdir.

Türkiye-Gürcistan İş Forumu’na katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda yeralan katılımcı formunu doldurarak en geç 2 Ekim 2009, Cuma günü mesai saati bitimine kadar DEİK’e ( Nurengiz Eşki, İK Koordinatör Yrd. / Tel. 0212-339 50 54, E-posta: neski@deik.org.tr ve avrasya@deik.org.tr , Faks: 0212 270 37 84) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası  

Katılım Formu için tıklayınız.

Taslak Program için tıklayınız.